Kariéra

PRAGIS a.s. jako společnost z mnohaletou tradicí se dlouhodobě zaměřuje na vytváření kompaktního kolektivu zaměstnanců spokojených ve své práci, kteří si jsou vědomi, že při jejich činnosti je rovněž důležitý zejména smysl pro týmovou práci, loajalita vůči společnosti, odborná kvalifikace a osobní rozvoj a etické a profesionální jednání.

V případě Vašeho zájmu o pracovní pozici v naší společnosti, zasílejte svoji nabídku na zaměstnání spolu s životopisem písemně na níže uvedenou adresu, nebo on-line prostřednictvím nabídkového listu uchazeče, který najdete u každého aktuálně nabízeného místa v rámci nabídky volných pracovních míst skupiny Metrostav *.

V případě zaslání nabídky v písemné podobě, vložte prosím do svého životopisu následující prohlášení:

"Prohlašuji, že v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, souhlasím se zpracováním veškerých zaslaných osobních údajů uvedených v životopise, které tímto dobrovolně poskytuji společnosti PRAGIS a.s. za účelem získání zaměstnání. Tento souhlas uděluji na dobu 6 měsíců od data zaslání životopisu."

Image

Aktuální volné pozice

THP profese

Dělnické profese

Klára Brůžová

personální oddělení

PRAGIS a.s.
Budovatelská 286
190 15 Praha 9, Satalice

Děkujeme Vám za Váš zájem pracovat ve společnosti PRAGIS a.s.

* Společnost PRAGIS a.s. je od roku 2009 součástí skupiny Metrostav ( Metrostav a.s. , Subterra a.s., Metrostav Development a.s., PRAGIS a.s., SQZ, s.r.o., CCE Praha, s.r.o., Metros, s.r.o., Metrostav SK a.s. ). Pokud máte zájem o pracovní pozici ve spol. PRAGIS a.s. nebo jiné společnosti skupiny Metrostav, je možno využít kompletní seznam aktuálně nabízených volných pracovních míst v rámci skupiny Metrostav a zaslat Váš nabídkový list elektronickou formou on-line prostřednictvím uvedeného odkazu.

VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA - skupina Metrostav